Mieli projekto dalyviai,
džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau atvyksta ilgai laukti keramikos dirbiniai. Šia proga nuoširdžiai kviečiame Jus, 2026 m. gegužės 5 dieną, 17.20 val. į jaukų susitikimą su keramike, kurio metu turėsite galimybę ne tik iš arti apžiūrėti sukurtus darbus, bet ir susipažinti su jų atsiradimo procesu, išgirsti įdomių pasakojimų apie kūrybą bei užduoti rūpimus klausimus.
Susitikimas vyks šiltoje ir neformalioje aplinkoje – prie arbatos puodelio( pasirūpinkite sau ir kaimynui sausainuku.
.).Tai puiki proga pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais ir sustiprinti bendruomeniškumą.
Lauksime Jūsų atvykstant ir tikimės malonaus bei įkvepiančio laiko kartu.
Iki malonaus susitikimo!



